אנו בדיונה רואים ערך חשוב ומעצים בהזדמנות שלנו לתרום לקהילה סביבנו – אנו מאמינים כי בעצם הנתינה יש גם קבלה, ולעשות מעשה טוב אחד לפחות ביום או לראות חיוך של ילד או אדם שעזרת לו במשהו, מציף אותנו וסביבתנו באנרגיה טובה של אושר.
אנו שמחים לתרום את חלקנו ומזמינים גם אתכם לעשות משהו קטן עבור סביבתכם – תראו שזה כיף.
הנה כמה מהדוגמאות שזכינו לתת:

"גדולים מהחיים" – זכינו לתת לאבות לילדים החולים – שורדים אמיתיים אשר צריכים להחזיק את המשפחה העבודה והסביבה כעמוד תומך ויציב – לא קל. שמחנו להיכנס לשטח לדון על הדברים תוך לימוד אלמנטים מהטבע להתמודדות עם אתגרים. לאחר טיול ריינג'רים ביער התיישבו כולם במתחם יפה בבית דיונה לארוחה טובה והרצאה מהנה. איתנו תרמו – קייטרינג אסאדו באבוקדו, בן שמן ריינג'רס ועוד…

עמותת אור שלום – עמותה המרכזת משפחות אומנות המגדלות מעל ל1300 ילדים בשילוב עם המשפחה האורגנית בכל רחבי הארץ. שמחנו להעניק לאנשים המדהימים הללו סדנא לפיתוח אישי וצוותי. יום של אנרגיה וכיף ביער בן שמן יחד עם תכנים העוזרים בחיי יום יום תוך לימוד מהטבע.
יחד איתנו נרתמה – שירן רז – מרצה, יועצת אישית ומתקשרת אשר העבירה סדנה והרצאה מרתקת להורי העמותה.

ליל סדר פתוח – זו כבר מסורת בכל שנה מאות אנשים מגיעים לחגוג יחד דרך עמותת טיולים ואגדות ואופיר משמש כ"אב הסדר" בשילוב המשתתפים ובאווירה נפלאה בטבע.
מועדון שיקומי מועצה אזורית חבל מודיעין – יום כיף לאנשים עם מוגבלויות אשר כלל סדנאות בישול ויצירה, תכנים מהטבע להתמודדות עם אתגרי החיים, מתחם אירוח יפה ועוד…

עמותת רוח נשית – עמותה המסייעת לנשים נפגעות אלימות להגיע לעצמאות כלכלית, פיתוח אישי והעצמה. דיונה נתנה חסות עיקרית לאירוע התרמה ענק שנערך אצלנו במושב בן שמן. וכלל מתחם גדול ומגוון סדנאות עם תורמים נוספים ל 250 איש אשר תרמו והשתתפו בהפנינג השמח.

פסטיבל הגמלים – קירוב לבבות בין אנשים ומדבר.
דיונה הפיקה כבר 5 פסטיבלי גמלים בנגב בשיתוף עם ידידינו הבדואים משבט אל עזזמה, בהם התקבצו כ 4000 איש, יהודים וערבים, לחגיגה אמיתית של מסורת, טבע ושלום בין אדם לחברו והטבע סביבו. בהמשך לפעילותנו זו, אנו גם חוזים בתהליך שימור קרנו של ספינת המדבר המופלאה – הגמל, ועוד קצת חיזוק המסורת המשותפת לבני אברהם – רגע לפני שנעלמת.

עמותת צמאון – שמחנו לתרום סדנאות לעמותה הפועלת למען סגירת פערים חברתיים לנוער מצוקה בישובים שונים. ולהביא גם להם פעילות משמחת ומהנה היוצרת גם חיבור, הקשבה ושיתוף פעולה.(יו"ר העמותה שלמה ארצי).

לתושבי הצפון – הפקת אירוע ביוזמת ומימון חברת DHLבמחיר נמוך משמעותית מהאמור להיות תוך רתימת ספקים נוספים. ולמען עוד חיוך וקצת שקט לתושבים.

ובנוסף – סדנאות תופים לילדי הצפון בכינוס אשר נערך להם באלפי מנשה.

קישור לכתבה עלינו ב YNET

ועוד ועוד . . . מגוון תרומות גדולות יותר ופחות, שאותנו תמיד משמחות.

אנחנו לא מספרים כדי להשוויץ פשוט רוצים גם לכם להמליץ… תנו בשמחה יש בזה המון ברכה

סגירת תפריט